MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениМаициБела маица со апликација - код 501

Бела маица со апликација - код 501

-57%
Цена:389.74 ден
List Price:909.74 ден
Discount:520.00 ден (57.16%)
 • КОД:
  Тениска - код 501 - бяло-2
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Женска маица во бела боја. 

Со кратки ракави и деколте околу вратот. 

Интересна апликација со натпис на предницата. 

Од мек материјал. 

Слободна линија. 

 • Buy Бела маица со апликација - код 501 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 518 броја

Add to wishlist
Бела маица со апликација - код 501
Бела маица со апликација - код 501

  Нови производи

  Најпродавани