MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениПалтаСтилно дамско палто розово - код 844

Стилно дамско палто розово - код 844

-31%
Цена:1,430.00 ден
List Price:2,080.00 ден
Discount:650.00 ден (31.25%)
 • КОД:
  Палто - код 844 - розово-3
 • Tежина:
  0.600 Kgs

Дамско елегантно палто во розова боjа. 

Должина до коленото. 

Леко раскроена долна страна. 

Закопчавање с копчиња. 

 

 • Buy Стилно дамско палто розово - код 844 or other a product from our Promo Selection to get 650.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери
Нема на залиха
Add to wishlist
Стилно дамско палто розово - код 844
Стилно дамско палто розово - код 844

Дамско елегантно палто во розова боjа. 

Должина до коленото. 

Леко раскроена долна страна. 

Закопчавање с копчиња. 

 

Нови производи

 • -44%
  Цена:650.00 ден
  List Price:1,170.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:650.00 ден
  List Price:1,170.00 ден
  Discount:520.00 ден (44.44%)
 • -44%
  Цена:650.00 ден
  List Price:1,170.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:650.00 ден
  List Price:1,170.00 ден
  Discount:520.00 ден (44.44%)
 • -44%
  Цена:650.00 ден
  List Price:1,170.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:650.00 ден
  List Price:1,170.00 ден
  Discount:520.00 ден (44.44%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -34%
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:988.00 ден
  List Price:1,508.00 ден
  Discount:520.00 ден (34.48%)
 • -33%
  Цена:779.74 ден
  List Price:1,169.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:779.74 ден
  List Price:1,169.74 ден
  Discount:390.00 ден (33.34%)
 • -33%
  Цена:779.74 ден
  List Price:1,169.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:779.74 ден
  List Price:1,169.74 ден
  Discount:390.00 ден (33.34%)
 • -44%
  Цена:650.00 ден
  List Price:1,170.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:650.00 ден
  List Price:1,170.00 ден
  Discount:520.00 ден (44.44%)

Најпродавани