MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниЕлегантен црн фустан со чипка - код 789

Елегантен црн фустан со чипка - код 789

-42%
Цена:728.00 ден
List Price:1,248.00 ден
Discount:520.00 ден (41.67%)
 • КОД:
  Рокля - код 789 - черно-2
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Елегантен фустан во црна боја. 

Со куси ракави со чипка. 

Заоблено деколте. 

Интересен грб со чипка. 

Тесен модел. 

 • Buy Елегантен црн фустан со чипка - код 789 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 3 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Рокля - код 789 - черно
Рокля - код 789 - черно

  Нови производи

  Најпродавани