MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениТренеркиАсиметричен фустан во зелена боја - код 494

Асиметричен фустан во зелена боја - код 494

-34%
Цена:988.00 ден
List Price:1,508.00 ден
Discount:520.00 ден (34.48%)
 • КОД:
  Екип - код 494 - зелено-2
 • Tежина:
  0.500 Kgs

Женски тренерки во зелена боја. 

Едноставен модел. 

Асиметричен горен дел. 

Со долги ракави. 

Тесен долен дел. 

 • Buy Асиметричен фустан во зелена боја - код 494 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 184 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Асиметричен фустан во зелена боја - код 494
Асиметричен фустан во зелена боја - код 494

  Нови производи

  Најпродавани