MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниФустан со тул достапен во три бои - код 055

Фустан со тул достапен во три бои - код 055

-32%
Цена:1,092.00 ден
List Price:1,612.00 ден
Discount:520.00 ден (32.26%)
 • КОД:
  Разкроена рокля с тюл - код 055-8
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Елегантен фустан достапен во три бои. 

Разкроен долен дел на слоеви. 

Деколте срце.

Горнен дел прекриен со чипка. 

Куси ракави. 

 • Buy Фустан со тул достапен во три бои - код 055 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери
Боја:

Има на залиха 2 броја

Add to wishlist
Разкроена рокля с тюл - код 055

  Нови производи

  Најпродавани