MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниФустан во кремова боја - код 459

Фустан во кремова боја - код 459

-36%
Цена:936.00 ден
List Price:1,456.00 ден
Discount:520.00 ден (35.71%)
 • КОД:
  Рокля - код 459 - бежово-2
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Фустан во кремова боја.

Чист модел.

Слободен и удобен.

Долги ракави со копчиња.

Врвци на половината.

Должина над коленото.

 

 • Buy Фустан во кремова боја - код 459 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
 • Place an order for 2,600.00 ден + Buy Фустан во кремова боја - код 459 or other a product from our Promo Selection to get free shipping.
 • Place an order for 2,600.00 ден + Buy Фустан во кремова боја - код 459 or other a product from our Promo Selection to get free shipping.
 • Place an order for 2,600.00 ден + Buy Фустан во кремова боја - код 459 or other a product from our Promo Selection to get free shipping.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 4 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Рокля - код 459 - бежово
Рокля - код 459 - бежово

  Нови продукти

  • Цена:1,300.00 ден
  • -42%
   Цена:728.00 ден
   List Price:1,248.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:728.00 ден
   List Price:1,248.00 ден
   Discount:520.00 ден (41.67%)
  • -42%
   Цена:728.00 ден
   List Price:1,248.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:728.00 ден
   List Price:1,248.00 ден
   Discount:520.00 ден (41.67%)
  • -42%
   Цена:728.00 ден
   List Price:1,248.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:728.00 ден
   List Price:1,248.00 ден
   Discount:520.00 ден (41.67%)
  • -42%
   Цена:728.00 ден
   List Price:1,248.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:728.00 ден
   List Price:1,248.00 ден
   Discount:520.00 ден (41.67%)
  • -42%
   Цена:728.00 ден
   List Price:1,248.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:728.00 ден
   List Price:1,248.00 ден
   Discount:520.00 ден (41.67%)
  • -42%
   Цена:728.00 ден
   List Price:1,248.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:728.00 ден
   List Price:1,248.00 ден
   Discount:520.00 ден (41.67%)
  • Црни тренерки со бели линии - код 999

   Црни тренерки со бели линии - код 999

   -49%
   Цена:676.00 ден
   List Price:1,326.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:676.00 ден
   List Price:1,326.00 ден
   Discount:650.00 ден (49.02%)

  Най-продавани