MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниРозов фустан со интересни ракави - код 594

Розов фустан со интересни ракави - код 594

-40%
Цена:780.00 ден
List Price:1,300.00 ден
Discount:520.00 ден (40.00%)
 • КОД:
  Рокля - код 594 - розово-3
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Стилски фустан во розова боја. 

Длабоко заоблено деколте. 

Долги ракави со бисери. 

Тесен и еластичен. 

 • Buy Розов фустан со интересни ракави - код 594 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
 • Place an order for 2,600.00 ден + Buy Розов фустан со интересни ракави - код 594 or other a product from our Promo Selection to get free shipping.
 • Place an order for 2,600.00 ден + Buy Розов фустан со интересни ракави - код 594 or other a product from our Promo Selection to get free shipping.
 • Place an order for 2,600.00 ден + Buy Розов фустан со интересни ракави - код 594 or other a product from our Promo Selection to get free shipping.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 2 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Розов фустан со интересни ракави - код 594

  Нови продукти

  Най-продавани