MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениБлузиПуловер во кремова боја - код 852

Пуловер во кремова боја - код 852

-35%
Цена:728.00 ден
List Price:1,118.00 ден
Discount:390.00 ден (34.88%)
 • КОД:
  Пуловер - код 852 - бежово-3
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Женски пуловер во кремов. 

Од мек и еластичен плетен материјал. 

Краток модел. 

Полурол јака со фарбела. 

Со фарбела и на ракавите и во долниот дел. 

 • Buy Пуловер во кремова боја - код 852 or other a product from our Promo Selection to get 390.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 1 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Пуловер - код 852 - бежово
Пуловер - код 852 - бежово

  Нови продукти

  • -53%
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   Discount:520.00 ден (52.63%)
  • -53%
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   Discount:520.00 ден (52.63%)
  • -53%
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   Discount:520.00 ден (52.63%)
  • -53%
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   Discount:520.00 ден (52.63%)
  • -36%
   Цена:936.00 ден
   List Price:1,456.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:936.00 ден
   List Price:1,456.00 ден
   Discount:520.00 ден (35.71%)
  • -36%
   Цена:936.00 ден
   List Price:1,456.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:936.00 ден
   List Price:1,456.00 ден
   Discount:520.00 ден (35.71%)
  • -36%
   Цена:936.00 ден
   List Price:1,456.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:936.00 ден
   List Price:1,456.00 ден
   Discount:520.00 ден (35.71%)
  • -32%
   Цена:1,092.00 ден
   List Price:1,612.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:1,092.00 ден
   List Price:1,612.00 ден
   Discount:520.00 ден (32.26%)

  Най-продавани