MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениТренеркиТренерки во бела боја - код 73

Тренерки во бела боја - код 73

-21%
Цена:988.00 ден
List Price:1,248.00 ден
Discount:260.00 ден (20.83%)
 • КОД:
  Екип - код 73 - бяло-3
 • Tежина:
  0.200 Kgs

Бели тренерки со апликација.

Горниот дел е со заоблено деколте и отворен грб.

Долниот дел е еластичен во половината.

Џебови од страните.

Ластик на глуждовите.

Сатенска лента на половината и на грбот. 

 • Buy Тренерки во бела боја - код 73 or other a product from our Promo Selection to get 260.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери
Нема на залиха
Add to wishlist
Екип - код 73 - бяло
Екип - код 73 - бялоЕкип - код 73 - бялоЕкип - код 73 - бялоЕкип - код 73 - бялоЕкип - код 73 - бялоЕкип - код 73 - бяло

  Нови производи

  • -36%
   Цена:909.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:909.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   Discount:520.00 ден (36.37%)
  • -36%
   Цена:909.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:909.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   Discount:520.00 ден (36.37%)
  • -36%
   Цена:909.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:909.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   Discount:520.00 ден (36.37%)
  • -45%
   Цена:467.74 ден
   List Price:857.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:467.74 ден
   List Price:857.74 ден
   Discount:390.00 ден (45.47%)
  • -44%
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   Discount:520.00 ден (44.44%)
  • -44%
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   Discount:520.00 ден (44.44%)
  • -44%
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   Discount:520.00 ден (44.44%)
  • -45%
   Цена:467.74 ден
   List Price:857.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:467.74 ден
   List Price:857.74 ден
   Discount:390.00 ден (45.47%)

  Најпродавани