MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениБлузиРозова блуза со вез - код 547

Розова блуза со вез - код 547

-35%
Цена:728.00 ден
List Price:1,118.00 ден
Discount:390.00 ден (34.88%)
 • КОД:
  Блуза - код 547 - розово-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Женска розова блуза.

Право деколте.

Голи рамена.

Вез на деколтето.

Еластичен материјал.

Долги ракави.

 

 • Buy Розова блуза со вез - код 547 or other a product from our Promo Selection to get 390.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 177 броја

Add to wishlist
Блуза - код 547 - розово
Блуза - код 547 - розово

  Нови производи

  • -36%
   Цена:909.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:909.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   Discount:520.00 ден (36.37%)
  • -36%
   Цена:909.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:909.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   Discount:520.00 ден (36.37%)
  • -36%
   Цена:909.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:909.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   Discount:520.00 ден (36.37%)
  • -45%
   Цена:467.74 ден
   List Price:857.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:467.74 ден
   List Price:857.74 ден
   Discount:390.00 ден (45.47%)
  • -44%
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   Discount:520.00 ден (44.44%)
  • -44%
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   Discount:520.00 ден (44.44%)
  • -44%
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   Discount:520.00 ден (44.44%)
  • -45%
   Цена:467.74 ден
   List Price:857.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:467.74 ден
   List Price:857.74 ден
   Discount:390.00 ден (45.47%)

  Најпродавани