MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениБлузиБела блуза со чипкани ракави - код 253

Бела блуза со чипкани ракави - код 253

-35%
Цена:728.00 ден
List Price:1,118.00 ден
Discount:390.00 ден (34.88%)
 • КОД:
  Блуза - код 253 - бяло-2
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Бела женска блуза.

Ракави од чипка.

Рол деколте.

Со отвор на градите.

Стилски модел.

 • Buy Бела блуза со чипкани ракави - код 253 or other a product from our Promo Selection to get 390.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери
Нема на залиха
Add to wishlist
Бяла блуза с дантелени ръкави - код 253
Бяла блуза с дантелени ръкави - код 253

  Нови продукти

  • -53%
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   Discount:520.00 ден (52.63%)
  • -53%
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   Discount:520.00 ден (52.63%)
  • -53%
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   Discount:520.00 ден (52.63%)
  • -53%
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:468.00 ден
   List Price:988.00 ден
   Discount:520.00 ден (52.63%)
  • -36%
   Цена:936.00 ден
   List Price:1,456.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:936.00 ден
   List Price:1,456.00 ден
   Discount:520.00 ден (35.71%)
  • -36%
   Цена:936.00 ден
   List Price:1,456.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:936.00 ден
   List Price:1,456.00 ден
   Discount:520.00 ден (35.71%)
  • -36%
   Цена:936.00 ден
   List Price:1,456.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:936.00 ден
   List Price:1,456.00 ден
   Discount:520.00 ден (35.71%)
  • -32%
   Цена:1,092.00 ден
   List Price:1,612.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:1,092.00 ден
   List Price:1,612.00 ден
   Discount:520.00 ден (32.26%)

  Най-продавани