MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниЦрн фустан - код 278

Црн фустан - код 278

-44%
Цена:650.00 ден
List Price:1,170.00 ден
Discount:520.00 ден (44.44%)
 • КОД:
  Рокля - код 278 - черно-2
 • Tежина:
  0.400 Kgs
Фустан во црна боја. 

Тесен модел. 

Исчистен модел. 

Паднато деколте. 

¾ ракави. 
 • Buy Црн фустан - код 278 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери
Нема на залиха
Add to wishlist
Црн фустан - код 278
Црн фустан - код 278

  Нови производи

  Најпродавани