MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениБлузиБлуза со паднато рамо во темно сиво - код 680

Блуза со паднато рамо во темно сиво - код 680

-38%
Цена:624.00 ден
List Price:1,014.00 ден
Discount:390.00 ден (38.46%)
 • КОД:
  Блуза - код 680 - сиво-1
 • Tежина:
  0.400 Kgs

Блуза во темно сива боја.

Со едно паднато рамо.

Широк модел.

Долги слом ракави.

Пријатен материјал.

 • Buy Блуза со паднато рамо во темно сиво - код 680 or other a product from our Promo Selection to get 390.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери
Нема на залиха
Add to wishlist
Блуза с паднало рамо в тъмно сиво - код 680
Блуза с паднало рамо в тъмно сиво - код 680

  Нови производи

  Најпродавани