MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениТренеркиТренерки во сива и црна боја - код 652 - 4

Тренерки во сива и црна боја - код 652 - 4

-36%
Цена:936.00 ден
List Price:1,456.00 ден
Discount:520.00 ден (35.71%)
 • КОД:
  Екип - код 652 - 4-4
 • Tежина:
  0.500 Kgs
Тренерки во црна боја. 

Со сиви елементи. 

Блузата е со долги ракави и деколте околу вратот. 

Долниот дел е со долги ногавици. 

Со чирок ластик и врвци. 
 • Buy Тренерки во сива и црна боја - код 652 - 4 or other a product from our Promo Selection to get 520.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 5 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Тренерки во сива и црна боја - код 652 - 4
Тренерки во сива и црна боја - код 652 - 4Тренерки во сива и црна боја - код 652 - 4Тренерки во сива и црна боја - код 652 - 4Тренерки во сива и црна боја - код 652 - 4

  Нови продукти

  Най-продавани