MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниСпортски фустан - код 254

Спортски фустан - код 254

-61%
Цена:416.00 ден
List Price:1,066.00 ден
Discount:650.00 ден (60.98%)
 • КОД:
  Рокля - код 254 - червено-2
 • Tежина:
  0.400 Kgs
Црвен фустан со кратки ракави. 

Заоблено деколте. 

Слободна линија. 

Врвци на половината. 

Раскроен долен дел. 
 • Buy Спортски фустан - код 254 or other a product from our Promo Selection to get 650.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери

Има на залиха 1 броја

Quantity:+-
Add to wishlist
Спортна рокля в червено - код 254
Спортна рокля в червено - код 254Спортна рокля в червено - код 254

  Нови производи

  • -36%
   Цена:909.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:909.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   Discount:520.00 ден (36.37%)
  • -36%
   Цена:909.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:909.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   Discount:520.00 ден (36.37%)
  • -36%
   Цена:909.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:909.74 ден
   List Price:1,429.74 ден
   Discount:520.00 ден (36.37%)
  • -45%
   Цена:467.74 ден
   List Price:857.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:467.74 ден
   List Price:857.74 ден
   Discount:390.00 ден (45.47%)
  • -44%
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   Discount:520.00 ден (44.44%)
  • -44%
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   Discount:520.00 ден (44.44%)
  • -44%
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:650.00 ден
   List Price:1,170.00 ден
   Discount:520.00 ден (44.44%)
  • -45%
   Цена:467.74 ден
   List Price:857.74 ден
   discounts info
   Discounts info
   Цена:467.74 ден
   List Price:857.74 ден
   Discount:390.00 ден (45.47%)

  Најпродавани