MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items
Home Облека за жениФустаниЛетен фустан во сива боја - код 687

Летен фустан во сива боја - код 687

-33%
Цена:780.00 ден
List Price:1,170.00 ден
Discount:390.00 ден (33.33%)
 • КОД:
  Рокля - код 687 - сиво-2
 • Tежина:
  0.400 Kgs
Фустан во сиво со асиметрична линија. 

Широк модел. 

Деколте срце. 

Танки прерамки. 

Со фалти во долниот дел. 
 • Buy Летен фустан во сива боја - код 687 or other a product from our Promo Selection to get 390.00 ден discount.
Величина:Таблица с размери
Нема на залиха
Add to wishlist
Летен фустан во сива боја - код 687
Летен фустан во сива боја - код 687

  Нови производи

  Најпродавани