MKD
 • EUR
 • BGN
 • HRK
 • CZK
 • HUF
 • RON
 • MKD

Кoшничка

0 items

Достава и плаќање

Достава


За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.  

Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Најпродавани

Нови производи

 • -41%
  Цена:571.74 ден
  List Price:961.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:571.74 ден
  List Price:961.74 ден
  Discount:390.00 ден (40.55%)
 • -41%
  Цена:571.74 ден
  List Price:961.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:571.74 ден
  List Price:961.74 ден
  Discount:390.00 ден (40.55%)
 • Комплет од два дела во црна боја - код 274

  Комплет од два дела во црна боја - код 274

  -67%
  Цена:519.74 ден
  List Price:1,559.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:519.74 ден
  List Price:1,559.74 ден
  Discount:1,040.00 ден (66.68%)
 • Комплет од два дела во маслинесто зелена боја - код 274

  Комплет од два дела во маслинесто зелена боја - код 274

  -67%
  Цена:519.74 ден
  List Price:1,559.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:519.74 ден
  List Price:1,559.74 ден
  Discount:1,040.00 ден (66.68%)
 • Комплет од два дела во црвена боја - код 274

  Комплет од два дела во црвена боја - код 274

  -67%
  Цена:519.74 ден
  List Price:1,559.74 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:519.74 ден
  List Price:1,559.74 ден
  Discount:1,040.00 ден (66.68%)
 • -31%
  Цена:1,170.00 ден
  List Price:1,690.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:1,170.00 ден
  List Price:1,690.00 ден
  Discount:520.00 ден (30.77%)
 • -41%
  Цена:572.00 ден
  List Price:962.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:572.00 ден
  List Price:962.00 ден
  Discount:390.00 ден (40.54%)
 • -41%
  Цена:572.00 ден
  List Price:962.00 ден
  discounts info
  Discounts info
  Цена:572.00 ден
  List Price:962.00 ден
  Discount:390.00 ден (40.54%)

Најпродавани